mazowieckie, pruszkowski, Piękny dom I Cicha i zielona okolica I 25km od W-wa
Szczegóły

Dodano: 2026-04-19

Piękny dom I Cicha i zielona okolica I 25km od W-wa

1 780 000 zł

  • 8 127,85 zł /m2
  • 5 pokoje
  • 219 m2

pruszkowski, Brwinów, Żwirki i Wigury

Więcej
mazowieckie, Warszawa, 2-poziomowe I Wawer I Zielona okolica I 100m2
Szczegóły

Dodano: 2025-05-06

2-poziomowe I Wawer I Zielona okolica I 100m2

1 100 000 zł

  • 12 359,55 zł /m2
  • 5 pokoje
  • 89 m2

Warszawa, Wawer, Korkowa

Więcej
mazowieckie, pruszkowski, Przestronne 74 m² z antresolą I 20km od W-wa I Garaż x2
Szczegóły

Dodano: 2026-05-05

Przestronne 74 m² z antresolą I 20km od W-wa I Garaż x2

1 073 000 zł

  • 14 500 zł /m2
  • 3 pokoje
  • 74 m2

pruszkowski, Brwinów, Parzniew, Działkowa

Więcej
mazowieckie, pruszkowski, Pruszków I obiekt 500m2 dla przedsiębiorców
Szczegóły

Dodano: 2026-05-11

Pruszków I obiekt 500m2 dla przedsiębiorców

15 500 zł

  • 31 zł /m2
  • 500 m2

pruszkowski, Pruszków

Więcej
mazowieckie, pruszkowski, działka 940 m² I 30km od W-wa I media, MPZP, cisza i zieleń
Szczegóły

Dodano: 2026-01-29

działka 940 m² I 30km od W-wa I media, MPZP, cisza i zieleń

750 000 zł

  • 797,87 zł /m2
  • 940 m2

pruszkowski, Brwinów, Owczarnia

Więcej
mazowieckie, pruszkowski, Dom jednorodzinny I Pruszków I 20km od W-wa I Super lokalizacja
Szczegóły

Dodano: 2025-11-17

Dom jednorodzinny I Pruszków I 20km od W-wa I Super lokalizacja

3 100 000 zł

  • 11 923,08 zł /m2
  • 5 pokoje
  • 260 m2

pruszkowski, Pruszków

Więcej
mazowieckie, pruszkowski, Urokliwy dom pod Warszawą | Ogród  I WKD I cisza I garaż
Szczegóły

Dodano: 2026-02-20

Urokliwy dom pod Warszawą | Ogród I WKD I cisza I garaż

2 380 000 zł

  • 13 222,22 zł /m2
  • 5 pokoje
  • 180 m2

pruszkowski, Brwinów, Otrębusy, Irysowa

Więcej
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz | Widok na las | Funkcjonalna kawalerka I Nowe AGD
Szczegóły

Dodano: 2026-04-19

Żoliborz | Widok na las | Funkcjonalna kawalerka I Nowe AGD

2 800 zł

  • 103,70 zł /m2
  • 1 pokoje
  • 27 m2

Warszawa, Żoliborz

Więcej
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz | Widok na las | Idealne na start lub inwestycję
Szczegóły

Dodano: 2026-04-18

Żoliborz | Widok na las | Idealne na start lub inwestycję

598 000 zł

  • 22 148,15 zł /m2
  • 1 pokoje
  • 27 m2

Warszawa, Żoliborz

Więcej
mazowieckie, pruszkowski, 1/2 bliźniaka / Pruszków 20 min od Warszawy
Szczegóły

Dodano: 2025-03-25

1/2 bliźniaka / Pruszków 20 min od Warszawy

1 498 000 zł

  • 11 523,08 zł /m2
  • 4 pokoje
  • 130 m2

pruszkowski, Pruszków

Więcej
mazowieckie, grodziski, Działka na sprzedaż
Szczegóły

Dodano: 2023-10-07

Działka na sprzedaż

620 000 zł

  • 310 zł /m2
  • 2 000 m2

grodziski, Grodzisk Mazowiecki, Książenice

Więcej